Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 10075 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #30: Decembar 30, 2014, 06:51:19 posle podne »
Dobri ljudi uvek dobijaju poklone
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Na mreži Robert

• Stara garda
« Odgovor #31: Januar 07, 2015, 03:07:37 posle podne »
Hello Inhalika   :glasses2:
u ponedeljak oko 11 sati smo se dogovarali za narudzbinu, juce  oko 12h mi je sve stigao na kucnu adresu  :happy7:
 :thumbsup: :icon_thumright: :icon_thumright:
Hvala

Van mreže NesaPA

• Senior vaper
« Odgovor #32: Januar 14, 2015, 04:34:45 posle podne »
Mislim, stvarno ...
je bilo profesionalno i brzo, još Bex, najbolji kurir u gradu koji mi stalno doteruje robu  :D

Hvala, brzo ću ja opet  :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #33: Mart 02, 2015, 07:04:19 posle podne »

I posle će neko da mi kaže da i za ovo smeće važi poslovica "Mušterija je uvek u pravu"...

Van mreže jav74

• Vaper!
« Odgovor #34: Mart 02, 2015, 08:58:48 posle podne »
Ovo sad citam i ne mogu da vjerujem?!meni je ispao egrip i odletjelo firedugme srecom ga vratih i radi,zato je silicon case spas...sta je trebalo da se zalim jt hrvatima?oni su ljudi jednom pogrijesili poslali mi manjak narucenih i placenih atomizera....u znak izvinjenja su mi jos 5 vise poslali

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #35: Mart 02, 2015, 10:10:04 posle podne »
Deo dosijea "Zašto je Srbija tu gde jeste" su baš likovi koji se glasno zgražavaju nad lopovima, nesposobnima itd... a onda se pokaže kao ovde, da im obraz vredi koliko jedna baterija. Fuj!

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #36: Mart 02, 2015, 10:36:37 posle podne »
Leleeeee ... koji blam  :o  :kreza:
Pa da je napisao na nekom ''date'' sajtu gde je manja mogucnost da se provali ... negooo ... auuu

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #37: Mart 02, 2015, 10:59:40 posle podne »
Postoje takvi likovi svuda, ne samo u Srbiji, ali da bez blama proda na EcS priču može samo izvanredno glup čovek. Valjda misli da je ispao faca šta li je?  Lepo mu je Dacho odgovorio....
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #38: Mart 02, 2015, 11:41:06 posle podne »
Slicna je prica i sa proverenim snabdevacima od napolje koji se zaista trude , ne zbog nas nego svog renomea koji su stvarali godinama u svetu .... kad nasi ljudi povuku novac pre isteka vremena za stizanje paketa , paket stigne ... i wow super dobio sam nesto dzabe , niti obavesti prodavca , niti ponovo plati ... al zato obavesti rayu ... kako sam ih presao .
Pa nije u redu jer par takvih slucajeva i odosmo na los glas svi
« Poslednja izmena: Mart 02, 2015, 11:43:58 posle podne Iva »

Van mreže NesaPA

• Senior vaper
« Odgovor #39: Mart 02, 2015, 11:46:03 posle podne »
Meni je ono pakovanje od 100 ml VPG imalo oko 90 ml, namerno je udarilo u moj lakat i prosulo se malo. I šta sad, kome da se žalim, reklamiram ...  :sarcastic:

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #40: Mart 02, 2015, 11:50:22 posle podne »
Postoje takvi likovi svuda, ne samo u Srbiji, ali da bez blama proda na EcS priču može samo izvanredno glup čovek. Valjda misli da je ispao faca šta li je?  Lepo mu je Dacho odgovorio....
Za svoga online iskustva sam video da se za takve stvari na forumu reaguje malo drugačije, i to ne od nekoga poput Dache (običnog člana) nego od strane same administracije.

Kad prodavac ili saradnik foruma mulja i falsifikuje - prvo opomena, onda ćao. Kad član mulja i falsifikuje - ista procedura.
Fotografijama je dokumentovan još jedan sličan slučaj, ne znam da li je ta tema još živa - sa stručnjakom kojem je Spinner crkao a "nije mu ništa radio, ima ogrebotine jer je klinac seo na njega na dvosedu". A na Spinneru 2 kratera na telu, oguljena farba i konektor savijen pod uglom od 45!
Koliko ima onih koji su prošli ispod žita, da ne licitiramo...

Slicna je prica i sa proverenim snabdevacima od napolje koji se zaista trude , ne zbog nas nego svog renomea koji su stvarali godinama u svetu .... kad nasi ljudi povuku novac pre isteka vremena za stizanje paketa , paket stigne ... i wow super dobio sam nesto dzabe , niti obavesti prodavca , niti ponovo plati ... al zato obavesti rayu ... kako sam ih presao .
Pa nije u redu jer par takvih slucajeva i odosmo na los glas svi
Ovo je bez ikakvog preterivanja zastrašujuće, polako postaje deo nacionalnog folklora. Zgrozio sam se prošle nedelje, pričao sam klincima o računarskim mrežama, online poslovanju itd... Pitaju me za PP pa im objasnim šta je i kako radi, u svakom odeljenju je neko rekao baš to - dakle, ako mi stigne za manje od 45 dana ja uslikam kao da mi je stiglo nešto drugo i onda mogu da tražim povrat novca!?  :o

Van mreže jokjuar

• Senior vaper
  • Animals should not try to act like people...
« Odgovor #41: Mart 02, 2015, 11:59:06 posle podne »
I posle zbog tih neandertalaca dospemo na black list kod FT-a, i zbogom gud baj (buy)...  Sećam se te priče sa spinerom i advokatima
"Oh freddled gruntbuggly, Thy micturations are to me As plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee. Groop, I implore thee, my foonting turlingdromes, And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles, Or I will rend thee in the gobberwarts With my blurglecruncheon, see if I don't!"

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #42: Mart 03, 2015, 12:53:06 pre podne »
Meni kasni bas sa FTa ... ali sam morala uzeti u obzir da su ipak imali Novu godinu i da je kod njih opsti kolaps kad je to u pitanju , pritom su razdvajali posiljku ... od njih je krenulo odavno ... al ga negde usput u Aziji nema
Uzimajuci u obzir njihovu tacnost i korektnost samo sam otvorila tiket 2 dana pre isteka i mogla sam povuci pare 45tog dana a nisam i opet verujem da ce stici .
Kako god da bude verujem da ce reagovati i posle toga ... pa sta bude ... igram na postenje ... ako ne , nek im je sa srecom .
Drugi put bar znam skim imam posla

Ja sam se nasetala svetom i svaki put sam znala da reprezentujem svoju zemlju ma gde sam tako da mi je to ostalo usadjeno jer ako brukam sebe brukam i sve ostale ... a svi znamo kako nam lako zavrcu sve dozvole .

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #43: Mart 03, 2015, 01:02:07 pre podne »
Za svoga online iskustva sam video da se za takve stvari na forumu reaguje malo drugačije, i to ne od nekoga poput Dache (običnog člana) nego od strane same administracije.

Kad prodavac ili saradnik foruma mulja i falsifikuje - prvo opomena, onda ćao. Kad član mulja i falsifikuje - ista procedura.

Postoji Pravilnik ... i ako se sam vlasnik toga ne pridrzava onda nemamo vise o cemu da pricamo

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #44: Mart 05, 2015, 09:37:03 posle podne »
Meni kasni bas sa FTa ... ali sam morala uzeti u obzir da su ipak imali Novu godinu i da je kod njih opsti kolaps kad je to u pitanju , pritom su razdvajali posiljku ... od njih je krenulo odavno ... al ga negde usput u Aziji nema
Uzimajuci u obzir njihovu tacnost i korektnost samo sam otvorila tiket 2 dana pre isteka i mogla sam povuci pare 45tog dana a nisam i opet verujem da ce stici .
Kako god da bude verujem da ce reagovati i posle toga ... pa sta bude ... igram na postenje ... ako ne , nek im je sa srecom .
Drugi put bar znam skim imam posla

Vesti iz nesvesti ... Kao i obicno intuicija me nije prevarila .
Bez obzira sto su mogli da se naprave ludi i kazu vas problem , mogli ste povuci pare sa PayPala ,puj pike ne vazi..... uz izvinjenje bacili su se u akciju i odmah u potragu . Ako dodje u medjuvremenu dobro dosao ako ne nakon 2 meseca od momenta slanja vracaju pare ili salju drugi .
Vise nego korektno mada sam i ja bila ok .
Ne preporucujem kao standardnu proceduru, ovo je ipak bila moja licna procena imajuci u vidu splet mnogih okolnosti