Opšte diskusije > Vi i Vaša e-cigareta

Vape tokom vrelih dana - šta i kako?

(1/1)

tomican:
Zasto sam izabrao naziv ove teme ovako, ne znam ni sam, hebiga.
Naime primetio sam da ovih dana, po prelepom vremenu "ulje" u "motoru" mi se dosta razredilo.

Sada se uozbiljite.
Kako na na ovoj paklenoj vrucini sacuvati viskozitet tecnosti u ati_u.
Da li treba nositi led ili slicno, i drzati ati u tome.
Da skratim, kako cuvati tecnost po ovom vremenu?
pozz
 :glavauzid,  :pusac2

Shaka Zuluf:
Snimio je Bet video o toj tematici. U suštini leti se "preživljava", sve curka i slini malo više nego inače a tečnost se nosi u minimalnim količinama jer joj vrućine ne prijaju.

Betrayer:

tomican:
Za glicerin znao sam od ranije sta se desava kada je na "vidiku" sunca, ali sam debelo na...bo, sto sam na nekih pola sata, a mozda i vise dok sam Zvrka uzimao iz vrtica. Kada sam nakon toga "povukao" par dimova nesto mi kao nije OK, al' ajd mozda zbog sladoleda koje smo Zvrk i ja slako pojeli, medjutim sutradan grlo kao vatra u njemu, haos, nesto Nikolicev sindrom.
Ovaj video sve je rekao, grlo jos uvek gori ali tu su septolete i jos par stvari, da ne dodjem u iskusenje da zapalim smrdusu.'
Sta reci Bet, ziv bio i ..... veliki....
pozz

chikavili:
Ja ne pribegavam nikakvim drasticnim metodama. Jedino sto tokom leta radim su sledece stvari:
- stavljam malo vise vate u setup
- u futroli sa rezervnim punim atomizerima se nalazi i papirni ubrus koji upije ono sto eventualno procuri (bocice sa tecnostima i onako nikada ne nosam sa sobom)
- u dzepu u kom nosim spravu koju trenutno koristim se nalazi jedan papirni ubrus da upije eventualno slinavljenje atija

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju