Autor Tema: Koliko dugo koristite e-cigarete i imate li nameru ili želju da i njih ostavite?  (Pročitano 3139 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Iva

• Stara garda
Jesi li povecao kolicinu aroma u tecnostima ?

Van mreže Goxy

• Junior vaper
  • **
Tek sam počeo i uživam  :D  :iroc: Rano mi je da mislim o ostavljanju  :clock:

Van mreže Iva

• Stara garda
Veceras sam bila na nekom slavlju, svi oko mene su pusili cigarete i moram priznati u nekom momentu sam bila u iskusenju da im otmem jednu . Ali onda sam se setila da zadnji put kad sam probala neke ''kao kvalitetne'' da su mi imale ukus spaljene gume i sagorele nafte i odlucila da ipak necu da isprobavam . A zacudo uopste mi ne smeta kad drugi puse.

I dalje mi ne pada ni napamet da ostavljam ecig , ne znam zasto bi, bas je coooool  :D

Van mreže chikavili

• Vaper!
Skoro sam bio na nekom slavlju gde su svi oko mene pusili i shvatio sam da nemam bas nikakvu zelju da zapalim :)
Ne smeta mi nimalo da sedim medju pusacima u zadimljenoj prostoriji. Smeta mi kada izadjem i posle par minuta shvatim koliko smrdim ;)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Ja ne idem na slavlja :D
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže jav74

• Vaper!
Meni strasno smeta pusenje drugih osoba, i muza sam prevela na paru.jednostavno mi se smuci od duvanskog dima iako sam pusila 18god

Van mreže srmarkovic

• Junior vaper
  • **
  • dipl. inž.
Ja danas bio sa bratom koji je nepušač u kafiću, lepo sređena nepušačka zona ali razmišljam konobar će verovatno da mi kaže da pređem u pušačku pošto "duvam". Ogromna prostorija i na drugom kraju neki momci, na deset metara od nas. U jednom trenutku mi je miris i dim cigarete zasmetao iako nije bilo zadimnjeno već se diskretno osetilo da neko puši....

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
Kao i sto sam zarko zeleo,ostavio sam i ovu cuclu 15.jula.
Zena me pred polazak na more 1.avg. pita u fazonu da li sam siguran da necu da ponesem parilice i sve sto ide uz njih.
Nesam be nesam poneo,nesam teo i nesam se pokajao. :alal_vera

Prijatelji,dva meseca sam i bez parenja. Neverovatno koliko ne osecam potrebu ni za duvanom (vec 1god i 9 mes)ni za parenjem.
Za ova dva meseca bez parenja ne osecam se nista bolje niti losije,nego sa parenjem,ali sam siguran da ni to malo rizika ne konzumiram.

E-cig mi je pomogla da se resim bede duvana,kako radi zdravlja,tako i finansijski.

Bitno je da imate malo volje i da jacinu nikotina postepeno smanjujete,odprilike na tri meseca,dok ne stignete do nule.
Na nuli jos nekih 3-6 meseci i gotovo.
Samo tri nedelje je potrebno da se organozam odvikne od nikotina.
Nikotin je droga koja brze od bilo koje droge dospeva u krvotok i mozak,ali i brze od bilo koje droge izlazi iz organizma,zato palimo jednu na drugu.
Svima zelim da ostave i duvan i parenje...sloboda bate,sloboda.

Pozzzz

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Svaka čast! Znam još nekoliko primera da su ljudi vrlo lako batalili i parenje kad su to odlučili i ispoštovali proceduru.

Negi, svi mi znamo da spustimo nikotin i ostalo. Reci ti meni šta sad radiš sa rukama, kad ni ne pariš :)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Va_pir

• Senior vaper
Veruj mi nista.
Mozda flajka piva vise,da zaposlim ruku... :pivo
Salim se,stvarno ni ruke mi ne traze ama bas nikakve dodatne radnje(ni ono  :P)
Ne grizem nokte,zanoktice,cackalice,ni sl.
Monogo sam srecan zbog toga,rekao bih da sam ponosan na sebe zbog toga. :doubleup
Treba samo malo volje,u stvari zelja da se batali sve,a nedostatak nikotina nakon postepenog spustanja jacine,dovodi do smanjenja potrebe.
Neverovatno koliko malo treba i koliko je lako da se ostavi.
Znam,reci ce neko,lako je tebi da sada tupis i filozofiras,ali verujete braco i sestre,lako je ostaviti.

Cak ni koleginica sa Vidikovca nije mi dovoljan razlog da nastavim  :beeee
Da ,da nesam je video tri meseca  :glavauzid

Van mreže Iva

• Stara garda
sve je lako kad se hoce
al ja bas necu, svidja mi se i stalno su mi blizu mada realno ne trosim ni 4 ml relativno slabih mg/ml , al bi nastala panika kad bi se pokvarili  i mislim da bi zapalila . teski bi to lomovi bili bas zato sto mi u startu nije bio cilj ostaviti cigarete

Van mreže classified

• Junior vaper
  • **
Ja sam relativno lako ostavio cigare, proslo je mozda i mesec dana kako nisam zapalio. Nisam brojao.
Sto se tice elektronskih nisam koristio nedelju dana jer sam bas bio bolestan i imao visoku temperaturu ali nemam nameru da prestajem i sada sa time jer i dalje nekada uhvatim sebe da ustajem od stola sa upaljacem u ruci i krecem negde... Verovatno mahinalno trazim cigare iako ih nema i onda se setim da sam prestao i uzmem elektronske, verujem da bih istog momenta otisao i kupio cigare da nema elektronskih cak i ako mi u poslednje vreme nisu ni prijale. A to je uticaj elektronskih, bolji ukus nema katrana i onda ti smetaju obicne.

Na mreži bokim

• Novajlija
  • *
Ja vec 2 god i 7 meseci nisam zapalio cigaru.pusio sam preko 40 god 2-3 pakle dnevo. Mene su e cig bukvalno spasile.parim 50 50 9 mg. Duvanske. I prezadovoljan sam. Mnoogo lakse disem i nemam vise onu nervozu , kad pogledam u stek i vidim da imam samo kutiju, dve u rezervi.100 ml scamela i shadea .. za spokoj u dusi

Sent from my iPhone using Tapatalk