Autor Tema: Joyetech Exceed e-cigareta  (Pročitano 664 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Joyetech Exceed e-cigareta
« Topic Start: Januar 04, 2018, 03:01:13 pre podne »
Joyetech Exceed D19 1500mAh e-cigareta

Joyetech Exceed D19 je elektronska cigareta iz Exceed serije Joyetech proizvoda. Kod ove serije je naglasak na ukusu tj užitku, pre nego na performansama. Zbog toga Joyetech svoje Exceed atomizere reklamira kao uređaje koji daju do sada najbolji ukus.

Osim toga, Exceed D19 kit je maksimalno jednostavan za korišćenje i korektnih dimenzija, te predstavlja pravi izbor za one koji bi da u svet pare uđu lako i kvalitetno.

Exceed D19 e-cigaretu čine Exceed baterija, kapaciteta 1500mAh, i Exceed D19 atomizer kapaciteta 2ml. Skupa čine vrlo funcionalnu i kompaktnu celinu.

SPECIFIKACIJA:
Dimenzije: 118mm (dužina) X 19mm (širina)
Kapacitet baterije: 1500mAh
Kapacitet rezervoara (tanka): 2.0ml
Režim rada: direktni (opadajući) i regulisani (konstantni)

Baterija Exceed D19 e-cigarete nudi korisniku rad u dva režima rada.

Direktni režim (opadajući) je režim u kojem napon (tj. snaga) na izlazu zavisi od stepena napunjenosti baterije, pa je zato užitak slabiji kako se baterija prazni. Regulisani režim (konstantni) isporučuje isti napon na izlazu, nezavisno od toga koliko je baterija puna.

Izmena režima se vrši na ugašenoj bateriji, dugim klikom (5s) se menja iz direktnog u regulisani režim, i obratno.

Na telu baterije je prekidač preko kojeg se uređaj aktivira. Na vrhu baterije, neposredno ispod konektora, je led lampica koje služi kao indikator napunjenosti.

Kada je baterija napunjena od 60% do 100% kapaciteta, ova lampica svetli konstantno nakon aktivaranja baterije. Kako se baterija prazni, svetlo je sve učestalije i signalizira da je potrebno dopuniti bateriju.

Ova baterija ima eGo navoj, te se može kombinovati sa svim eGo atomizerima. Osim njenog prirodnog para, Exceed D19 atomizera, lepo joj leže eGo atomizeri koji su iste širine (19mm): eGo ONE V2 2ml, Cubis D19, Eleaf Juni itd...

Exceed D19 e-cigareta je pre svega namenjena novim korisnicima, zbog toga je dizajnirana tako da je korišćenje i održavanje pojednostavljeno do maksimuma.

Baterija se puni preko Micro USB porta na poleđini uređaja, na koji se poveže odgovarajući USB kabal priključen u USB port računara ili strujni adapter. Ukoliko ovu bateriju punite preko strujnog adaptera, on ne sme biti jači od 1A!

SADRŽAJ KOMPLETA:
1 x Exceed D19 1500mAh baterija
1 x Exceed D19 2ml atomizer
1 x Exceed EX 1.20 oma glava atomizera (za standardno M2L korišćenje)
1 x Exceed EX 0.60 oma glava atomizera (za uvlačenje direkt u pluća, D2L)
1 x USB kabal
1 x uputstvo

Link do stranice proizvoda: Joyetech Exceed D19 e-cigareta

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Odg: Joyetech Exceed e-cigareta
« Odgovor #1: Januar 04, 2018, 03:01:39 pre podne »

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #2: Januar 24, 2018, 03:21:16 posle podne »
Meni lično je ovaj Exceed otkrovenje u zadnjih nekoliko meseci. Ne pamtim da me je neki model ovako oduševio, bukvalno na prvu loptu.
Koristim Box verziju koja ima kapacitet čak 3000mAh ali isto nema nikakvo podešavanje osim izbora opadajući/konstantan režim.
Atomizer radi kao zmaj, ukus je fenomenalan a potrošnja više nego korektna. Jedino me smara punjenje jer je ovo verzija C tj ChildProof poklopac, na običnim atomizerima toga nema.

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Gillan

• Novajlija
  • *
  • Was it love or hate that got here first?
« Odgovor #3: Januar 25, 2018, 02:52:44 pre podne »
@Shaka Zuluf

Uz malo muke sam ga naručio od braće Kineza i Singapurćana i očekujem ga za nekih metar dana  :-)) Gledao sam dosta recenzija i svi deluju prilično zadovoljno. Mislim da se neću pokajati.

Što se tiče varijante D19 - mislim da su sami sebi napravili konkurenciju, za AIO modele  :-)) Jeste da ima slabu bateriju, ali verujem da je coil mnooooogo bolji od onih koji se koriste za AIO.

Van mreže Gillan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4: Februar 09, 2018, 03:54:17 posle podne »
Stigao mi je Box danas i odusevljen sam <3 Odma' sam skocio do Inhalike i pazario Gothic Faith da ga testiram sa "premasnom" tecnoscu. Pali je k'o zmaj... nema ni naznaka za neki dry hit :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #5: Februar 11, 2018, 02:40:22 posle podne »
Izludjuje me ovaj Childproof poklopac na 22C Exceed atomizeru, koji je i na Box modelu. Mnogo je ćudljiv :)
Ali da radi za sve pare, radi pa izuva. Exceed je trenutno bez premca medju atomizerima sa fabričkim glavama.

Van mreže Paun

• Senior vaper
« Odgovor #6: Februar 16, 2018, 05:02:15 posle podne »
 Da,inzvanredan mališa sa kojim sam ovih dana preveo još jednog pušača u vapere.

Vrlo prijatno sam iznenađen njegovim radom a pri tom nema nikakvih komplikacija,samo sipaj i vozi.Odmah smo napravili bekap sa par MTL grejača i rezervnom baterijom a za početak 30ml duvanske tečnosti  KTS Parlament.
 U pitanju je moja sestra koju već duže vreme navodim na vajp a sada je prezadovoljna i kaže da je trebala pre da se odluči  :plus1

Van mreže Gillan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7: Februar 26, 2018, 07:49:23 posle podne »
Ljudi, je l' jos neko primetio da atomizer malo pusta na otvoru za vazduh, kada se ubaci D2L coil (0,6 zlatni)?

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #8: Jun 10, 2018, 10:18:25 posle podne »
Dobro veče vaperi! @Shaka koliko je smor taj childproof na tom exceed-u? Vredi li ga uzeti? Jedino taj 'c' ima u orang boji pa bi lepo išao sa orang SWAG-om. Ako je samo problem što poklopac treba da se stisne da bi se odvrnuo onda mi to i nije neki problem,msm.suprugi neće biti problem. Hvala @Shaka unapred!

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #9: Jun 11, 2018, 01:57:42 pre podne »
Realno i nije, kad se nakon par dana uhodaš  ^-^ Nervirao me u početku, jer je par puta potrajalo dok ga nisam otvorio.
Nije problem u tome što mora da se stisne poklopac da bi se otvorio, nego taj sistem nije baš odrađen bez greške - nekad vrti u prazno i neće da uhvati, nekad uhvati glavu pa i nju odvrće - što bi značilo poplavu kad odvrneš do kraja itd... U suštini nije strašno, ali običan Exceed 22 je po meni bolja opcija.

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #10: Jun 11, 2018, 02:47:36 pre podne »
I mislio sam da je tako. Nije to baš perfekt urađeno. Ali šta da se radi,po mom iskustvu žena će biti srećnija što je to fino,orang,usklađeno nego što je funkcionalno. Mislim da će se brzo uhodati i sa tim childproof-om. Mislio sam da ima i neke veće probleme pa rekoh da pitam iskusnije. Hvala @Shaka na odgovoru.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #11: Jun 11, 2018, 10:22:45 pre podne »
Hertz koliko vidim orang ima samo d19, d22 ima u crvenoj boji. Ako tvoja zena voli bas da uklopi nijanse nisam sigurna kao ce reagovati. Jedino da neko postavi sliku Orang swaga sa d22 exeedom.
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #12: Jun 11, 2018, 10:52:16 pre podne »
Nikako d19 sa plastičnim poklopcem. Supruga je toliko talentovana da je odvalila od života dva ego one atomizera,nisu više u upotrebi  ^-^ Smisliću već nešto. Pogledaću i kod Čajnigera šta nude. Kontam da bi na orang swag mogao da čučne i onaj silver exceed d22 kao neutralan,silver telo i crni drip tip.

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #13: Jun 11, 2018, 11:49:19 pre podne »
Swag i silver bi se odlicno slagali i nabavis jedan orange usnik  :doubleup
Kod Inhalike trenutno i ima ovih orange http://eliquid.rs/delovi-oprema/usnici/usnik-510

ili recimo ovaj sa FT https://www.fasttech.com/products/9624877 ja ga upravo cekam da mi pristigne.
« Poslednja izmena: Jun 11, 2018, 11:55:28 pre podne jasmina »
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Na mreži hertz

• Senior vaper
« Odgovor #14: Jun 11, 2018, 11:59:39 pre podne »
Dobro kažeš @Jasmina. Ja nisam to ni gledao,nije mi ni na pamet palo. Nikad nisam kupovao posebno drip tip uvek sam koristio fabričke. Ovo je super da praviš kombinaciju boja kakvu hoćeš. Hvala.