Autor Tema: Joyetech eGo-C komplet  (Pročitano 1605 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
Joyetech eGo-C komplet
« Topic Start: Avgust 15, 2014, 12:34:30 posle podne »
Joyetech eGo-C komplet

Joyetech eGo-C komplet sadrži:
- 2 Joyetech eGo-C Upgrade baterije od 650mAh ili 1000mAh
- 2 Joyetech eGo-C telo atomizera
- 5 Joyetech eGo-C glava atomizera
- 5 Joyetech eGo-C tankova
- AC adapter + USB punjač
- Uputstvo
POKLON: 10ml tečnosti za e-cigaretu

Joyetech eGo-C je model koji je izazvao revoluciju u svetu elektronskih cigareta. Ovde je prvi put postignuto da se održavanje e-cigarete postiže samo zamenom glave tj. grejača, bez potrebe da se menja ceo atomizer.

eGo-C atomizer se sastoji od 2 dela: tela(čine ga osnova i konus) i glave(sadrži fitilj i grejnu žicu, koji su ovde izdvojeni u malu i lako izmenjivu jedinicu).

Baterija
Vaša baterija je eGo-C Upgrade model, kapaciteta 650mAh ili 1000mAh.

OSNOVNA PRAVILA UPOTREBE:
-  Baterija je fabrički napunjena do određenog nivoa, nije je potrebno na bilo koji način “formirati” pre upotrebe.

- Kada se baterija isprazni, led dioda u prekidaču baterije će zablinkati nekoliko puta. Tada je treba našarafiti na USB punjač i puniti dok lampica na punjaču ne predje iz crvene u zelenu boju.

- eGo-C baterija ima indikator napunjenosti: kada se baterija isprazni na 50% kapaciteta, belo led svetlo u prekidaču postaje svetlo plavo, a kada se spusti na 10% postaje modro plavo.

eGo-C2 Upgrade Battery

- Bateriju možete isključiti sa 5 brzih klikova i tako sprečiti neželjeno aktiviranje dok je nosite u torbici, džepu, itd... Ponovno aktiviranje baterije se vrši na isti način, sa 5 brzih klikova.

- Upgrade baterija ima 2 režima rada: režim stabilnog napona(belo svetlo prekidača) i opadajućeg napona(narandžasto svetlo). Promena režima se vrši tako što se baterija ugasi sa 5 klikova, pa se drži stisnut prekidač sve dok ne zablinka, potom se baterija sa 5 klikova upali.
Naša preporuka je korišćenje režima konstantnog napona!

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Joyetech eGo-C komplet
« Odgovor #1: Januar 27, 2015, 02:19:36 posle podne »
Ovo je bila moja prva prava e-cig ljubav ;D Nakon eGo-t atomizera, kojim sam ušao u svet parenja i arčio ga prvih nekoliko meseci, ovaj za to vreme revolucionarni sistem je bio pravi bum. Konstantan rad, lako održavanje, elegancija (i danas je najlepša e-cigareta na tržištu) - sve to ga je izdvajalo nekoliko mesta iznad konkurencije.

Danas već postoje modeli koji se lakše i jeftinije koriste, ali su svi do jednog i značajno veći potrošači kako struje tako i baterija. eGo-C je mene, kao baš strastvenog pušača, odvojio do duvana sa potrošnjom od 2-3ml tečnosti i možda jednom baterijom od 1000mAh dnevno. Rezultat za respekt  ;)
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže Iva

• Stara garda
« Odgovor #2: Januar 27, 2015, 03:40:29 posle podne »
I moja . Ego C upgrade 650 maha . I jos uvek radi . Prvih 6 meseci sam samo nju koristila bez backapa .
Bilo je tu 2 situacije kad mi je klir zaskripao i moje neznanje u tom momentu ... ali ona nikada .
Juce je uzmem da vidim u kakvom je stanju jer je dugo nisam punila , izgubila sam punjac odgovarajuci , kad ona jos drzi od boktepita kada i daje normalnu snagu . Sa njom sam se skinula sa duvana i nema sanse ni da je nekom poklonim a kamoli prodam . Nema te cene :)

Van mreže jasmina

• Vaper!
« Odgovor #3: Januar 27, 2015, 07:46:58 posle podne »
I za mene je egoC nesto sto sam jako dugo koristila i uz njega sam naucila da zaista uzivam da koristim ecigaru. 8)

Uvek se slatko nasmejem sama sebi kad se setim kad sam prvi put uzela da cistim glavu od egoC. Nadjem ja video, lepo ga odgledam, uzmem mali srafciger od siface masine i krenem u rasturanje glave. Ali na zalost ta prva glava je neslavno skroz rastrena. :o Srafciger sam sufise duboko uvukla u glavu i cimnula i sve iscupala iz nje. Bar sam videla kao izgleda grejac doduse malo razvucen. Igla iz glave je odletela ko zna gde i na nju sam nabasala kad sam jednom isla bosa po kuci.... ocu reci zgazila sam na nju. Posle toga uz malo paznje vise nijednu nisam rasturila i glave su mi zaista dugo trajale. Mislim da su mnogo duze trajale od danasnjih glava iz ovih novih klirova. Jos uvek cuvam moja 3 egoC atomizera (beli, srebrni i crni).  8)

Da se nije pojavio egoC mozda bih i odustala od koriscenja ecigarete. U to vreme sve sto sam probala sve mi je ili curelo ili mi se nije svidelo kako izgleda... EgoT i ja smo se mrzeli od pocetka. Il je cureo ili zagorevao. Nikako nisam mogla da potrefim da namestim ili napravim pravi fitilj za njega. Sveta mi slao gotove i fitilje. Ma nikako da nemestim. I onda se pojavi egoC i meni svanulo....  :blob10:
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #4: Februar 02, 2016, 01:29:27 pre podne »
Ode eGo-C u penziju  :((

Danas je u eLiquidu prodat poslednji komplet, mislim da je ostao još jedan ili dva u drugim radnjama.

Veliko hvala ovom modelu koji je mnoge od nas odvratio od duvana  :alal_vera