Autor Tema: Joyetech eGo ONE V2 atomizeri  (Pročitano 3416 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže alexdja

• Senior vaper
Odg: Joyetech eGo ONE V2 atomizeri
« Odgovor #30: Maj 23, 2017, 08:32:23 pre podne »
Da li ovo radi slično BF-u kod kubisa?
       Nema više divljeg bučka.  :((

Van mreže alexdja

• Senior vaper
« Odgovor #31: Maj 23, 2017, 08:33:29 pre podne »
...

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #32: Maj 23, 2017, 08:55:45 pre podne »
Osetno bolje.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže alexdja

• Senior vaper
« Odgovor #33: Maj 23, 2017, 10:24:30 posle podne »
 :-)   :sm_ok

Van mreže Reyhan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #34: Avgust 11, 2017, 07:21:21 posle podne »
Koristim par meseci obicnu e cigaretu sa t2 atomizerom pre neki dan sam presao na ego one mega v2 komplet pa me zanima koji je najbolji grejac za m2l za ovu spravu? Koristim fabricki grejac od 1 ohm i tecnost sa 18 nikotina, nisam nesto zadovoljan ukusom pa me zanima da li je to do grejaca ili bi trebao smanjiti nikotin. Molim za savet unapred hvala.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #35: Avgust 11, 2017, 10:47:13 posle podne »
Napisao sam post iznad tvog, ProCL glava od 0.6 oma je ubedljivo najbolja za ONE atomizere. Od glava sa otporom 1 om, CLR je osetno bolja nego CL.

Takođe, obavezno smanji jačinu tečnosti. 18mg je prejako za ovaj atomizer i bateriju, deformiše ti ukus i dodaje "ljutinu".

Van mreže Reyhan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #36: Avgust 11, 2017, 10:56:43 posle podne »
E hvala upravo to osecam neku ljutinu a uzecu i procl i clr pa koji mi bude vise odgovaro

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #37: Avgust 11, 2017, 11:48:57 posle podne »
Takoe, ali slabiju tečnost pod obavezno.

Van mreže ricma79

• Novajlija
  • *
« Odgovor #38: Novembar 13, 2017, 11:14:38 posle podne »
Ego one mega v2 bez dripipa staje u žumance od kinder jajeta-kao da je za njega pravljena futrola(zatvara se skroz a nema prostora da mrda)... mozda nekom zatreba ;D

Van mreže Marko8

• Novajlija
  • *
« Odgovor #39: Januar 11, 2018, 03:59:06 posle podne »
imam mali problem za koji se nadam da je resiv...

Koristim ego one V2 sa CL grejacem jacine 1.0 oma uz Eleaf ry tecnost od 6mg.
Vec duze vreme (skoro 2 meseca) koristio sam grejac koji sam naveo gore ali sam osetio da je dosta oslabio pa sam odlucio da ga zamenim za novi iste jacine i isto CL. Taj stari grejac na moje iznenadjenje je radio prilicno dobro, nije bilo promene ukusa tecnosti niti je menjao boju iste cak i nakon 2 meseca koriscenja... samo je bio oslabljen.
Kupio sam dva nova grejaca CL u inhalici, a kada sam zamenio stari sa novim mahinalno sam pristinuo dugme (vrlo malo sam ga natopio prethodno) ali sam potom ostavio da se kompletno natopi sledecih 20ak minuta.
Kada je prosao taj vremenski interval probao sam cigaru i osetio jako neprijatan ukus (zagoreo/metalni ukus).
Promenio sam tecnosti i vukao jedno 2 sata kao da je sve u redu kako bih izbacio taj neprijatan miris ali bezuspesno.
Odlucio sam da promenim taj grejac u drugi novi koji sam takodje kupio CL od 1.0oma. Sipao sam tecnost sacekao pola sata da se natopi, a nakon toga sam probao i ukus je opet bio jako gadan (zagorelo/metlani). Pokusavao sam opet da pusim i da izduvamam grejac i sve ali gadan ukus se nije menjao.
Dakle moje pitanje je sta ja da radim kako bih se resio tog ukusa i kako je moguce da dva nova originalna grejaca daju takav ukus? Ne verujem da se slabo grejac natapa jer su Eleaf tecnosti prilicno retke... Baterija mi je bila puna i normlano je radila, a prilicno je i nova (4 meseca je imam).
Samo jos da napomenem da jos uvek nemam iskustva da sam cistim i stavljam nove vate u grejace i ostalo vezano za DYI grejaca.

« Poslednja izmena: Januar 11, 2018, 04:01:35 posle podne Marko8 »

Van mreže Paun

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #40: Januar 11, 2018, 04:23:50 posle podne »
Grejač tj.vata kada jednom zagori tu nema spasa.Ono što je dovlo do toga je to što nisi natopio vatu pre sklapanja.Trebao si nakapati direktno ,odozgo na vatu 4-5 kapi tečnosti(prajmovati).
 Osim toga CL 1.0 ohm grejač i ne radi posao najbolje.Moja preporuka ti je da uzmeš CLR 1.0ohm koji mnogo lepše radi a i lakši je za održavanje.Može se rasklopiti i lako promeniti vata kao i sama žica, kad dođeš dotle.
 Na forumu imaš sve detalje o održavanju i motanju grejača.Kad negde zapne pitaj.Uvek je tu neko ko će ti pomoć.Srećno!

Послато са SM-G900FD уз помоћ Тапатока

Van mreže Marko8

• Novajlija
  • *
« Odgovor #41: Januar 11, 2018, 05:39:30 posle podne »
Znaci nije samo dovoljno sacekati pola sata da se sam grejac natopi nego plus treba i rucno natopiti grejac ?
Hvala na odgovoru

Van mreže doppler

• Novajlija
  • *
  • effect
« Odgovor #42: Januar 11, 2018, 05:46:22 posle podne »
Ja pored prajmovanja (nakapavanja vate odozgo i sa strane), kad zavrnem novi grejač u pun tank, još i povučem par puta "na suvo", sa skroz zavrnutim vazduhom - lepo se vidi kako lagano izlaze mehurići vazduha.

Nemoj se bojati motanja grejača, stvarno nije nikakva nauka, imaš sve u detalje opisano na forumu, ili potraži filmiće na YT, ući ćeš u fazon dok kažeš keks...
I never wanted to believe that my brother was stealing from his job as a road worker.
Then I got home, and all the signs were there.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #43: Januar 11, 2018, 08:54:11 posle podne »
Prvu glavu si syebao i zagorela je, nema joj spasa.

Taj "metalni" ukus koji osetiš na drugoj CL glavi je otprilike standardan za takav tip grejača (uspravan), ja ga osetim na svakoj glavi tog tipa nebitno ko je proizvodi (Aspire, Joye, Vaporesso...) i zato ih i ne koristim. Verovatno ti je i prva glava imala takav ukus u početku, ali ga nisi registrovao jer je nov uređaj, možda prva e-cigareta pa se čulo ukusa još nije izbistrilo itd...

CLR glave su mnogo bolje rešenje, lepši je ukus i duže traju. Uzmi barem dve pa im nemoj pustiti da se mnogo zaprljaju, uvek možeš da proveriš stanje grejača tako što odvrneš kapicu na vrhu glave. Ne moraš da premotavaš grejače, barem u početku, dovoljno je da izvadiš staru prljavu vatu i nabrzaka ugreješ grejač bez nje (Dry Burn) pa ubaciš novu vatu. Imaš na forumu klip o tome, nije baš za ONE CLR grejač nego za EVOD, ali je princip potpuno isti.

Na potpuno novoj glavi je dovoljno da kaneš 1-2 kapi na vatu, pa povuci jednom ili dva puta "na suvo". Nakon toga je atomizer spreman za upotrebu. Nemoj vući više puta na suvo, jer ako imaš iole jači cug grejač će se pretopiti pa će grgoljiti ili možda i malo procuriti.

Van mreže Marko8

• Novajlija
  • *
« Odgovor #44: Januar 11, 2018, 11:54:19 posle podne »
Definitivno cu onda kupiti CLR grejac posto ga svi preporucujete u odnocu na CL, a ja vam verujem  :-))
Hvala na svim odgovorima  :sesir