Autor Tema: Pitanja, problemi i predlozi  (Pročitano 16505 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže drap

• Senior vaper
Odg: Pitanja, problemi i predlozi
« Odgovor #210: Februar 14, 2017, 11:16:07 posle podne »
Pitanje: da li je onaj link "Reklamacije" na sajtu funkcionalan ? Imao sam jednu malu, sitnu, primedbicu vezanu za moju poslednju porudzbinu, skoro da me i blam da "reklamiram" 100din, ali rekoh, ajd' sto da ne, cisto reda radi...

I ispunim tako onaj formular tamo, objasnio sta je "problem" bio...i evo prosla dva radna dana, nit' neki povratni mejl, nit' bilo kakva reakcija. To normalna procedura, ili...?

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #211: Februar 15, 2017, 10:08:29 pre podne »
Ako se radi o kantal žici, proveriću o čemu se radi jer je trebalo da te kontaktiraju još u ponedeljak radi dogovora kako da se to dostavi.

Van mreže drap

• Senior vaper
« Odgovor #212: Februar 15, 2017, 03:52:23 posle podne »
Zvali jutros, ja predlozio jednostavno u koverat i obicno pismo - reseno !  :bravoo  :doubleup

Van mreže lajozza072

• Senior vaper
« Odgovor #213: Februar 16, 2017, 10:58:32 posle podne »
...be mu život,večeras sam posetio štand u "DIS"-u Novi Sad i vidim svašta nešto na akciji a na sajtu prozor "Akcija" više nepostoji.

Vratite prozor "Akcija" na sajt-eto konkretan predlog!!!

p.s. inače osoblje u "Dis"-u NS ima za uslugu!!!

Послато са SM-T113 уз помоћ Тапатока

😎

Van mreže bozo

• Senior vaper
« Odgovor #214: Februar 16, 2017, 11:01:31 posle podne »
@lajozza072
U BIG-u, ne u DIS-u  :-))

Van mreže lajozza072

• Senior vaper
« Odgovor #215: Februar 16, 2017, 11:02:32 posle podne »
Da da u BIG-u

Послато са SM-T113 уз помоћ Тапатока

😎

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #216: Februar 17, 2017, 10:07:36 pre podne »
Pošto nas zakon od nedavno tretira kao duvanske proizvode, nije dozvoljeno reklamiranje sniženja, akcija itd... Proizvodi sa sniženom cenom su i dalje izdvojeni na prodajnim mestima, samo bez oznake da se radi o akciji sniženja.
Iz istog razloga smo morali da skinemo i link AKCIJA sa sajta prodavnice. Neko od "prijatelja" nas je prijavio i popili smo prijavu od tržišne inspekcije.

Van mreže lajozza072

• Senior vaper
« Odgovor #217: April 23, 2017, 04:51:14 posle podne »
"Innokin AXIOM"

Pošto vidim da vam je ponuda malo obogacena sa rda atomizerima evo konkretan predlog da "Axiom" slobodno ubacite u prodaju!!!

Već nekih 30-tak dana ga kostantno koristim u singl coil varijanti i iskreno ovaj atomizer me je bukvalno oduševio.

Glava koja dolazi uz ati 0.5 oHma je u dualcoil varijanti i daje preteranu aromu,TH i paru.

Rda glavu koristim u singl coil varijanti 0.2 osovina kantal A1 0.32 vata meko provučena i takođe i ukus i th i para odlični.Bilo je setup-a i na osovini 0.25 ali lepše mi radi na 0.20.

Axiom (rda)bi mogao da uporedim sa ocenom većom u odnosu na eGo oNe atomizer, dok sam rad sa rda glavom podseća me na eGo oNe atom.

Za svo vreme korištenja nije bilo ni "c" od curenja.

E sad taj d2l m2l: uvučem u grlo pa u pluća tako mi odgovara i u singl coil varijanti kada ga uporedim sa dropom imam utisak da mi je i lemo drop vazdušast.

Sam atomizer je jako dobro odrađen,utegnut tako da su vape keramička klešta-pinceta obavezna.

U pakovanju dolazi i imbus i rezervni (4kom.)šrafići za rda kao i oringovi-nemam šta drugo da kažem osim-"svetski"

Evo je i koja fotka iz popodnevne horizontale

p.s.sCHi tZu Buda upravo je u šetnji pa je fotkanje prošlo bez njega

« Poslednja izmena: April 23, 2017, 05:07:33 posle podne lajozza072 »
😎

Van mreže UG22

• Novajlija
  • *
« Odgovor #218: Jul 15, 2017, 06:12:27 posle podne »
Da li ce postojati mogucnost kupovine nekih probnih varijanti ,setova.Neznam kako to da nazovem nesto tipa 5x5ml, 10x5ml razlicitih aroma. veoma sam probirljiv retko sta mi pase pa uglavnom poklanjam vise nego sto isparim sto i nije nesto isplatljivo kad ispipavas nove arome  ;D
...izvinjavam se greskom sam ovo napisao ovde promasio sam temu fireboomb. ako moze premestite nemogu obrisati.
« Poslednja izmena: Jul 15, 2017, 06:14:39 posle podne UG22 »

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #219: Jul 15, 2017, 08:41:37 posle podne »
Razmišljali smo o tome nekoliko puta, kako za arome tako i za nove tečnosti. Za sada nerešiv problem predstavlja pakovanje, ne možemo da obezbedimo dovoljno kvalitetne bočice od 5ml (ili manje).

Van mreže UG22

• Novajlija
  • *
« Odgovor #220: Jul 15, 2017, 08:50:02 posle podne »
Razumem. Ozbiljno vodite politiku firme sve pohvale  za to :doubleup - mada meni licno nebi smetalo i do pola u 10ml bocici da ih dobijem ^-^