Autor Tema: KTS DIY Firebomb arome  (Pročitano 1119 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jasmina

• Vaper!
Odg: KTS DIY Firebomb arome
« Odgovor #30: Avgust 13, 2017, 04:56:41 posle podne »
Na red je stigla da se testira i aroma LIGHT ME UP. Kao i sve arome is ove serije, i ova aroma je dozirana na 10%, 1 kap EM i 80VG/20PG 3mg. Za testiranje koristim i dalje Lemo Drop.

LIGHT ME UP - u opisu kaze mešavina ukusa narandže, kivija, limuna, krema i ananasa.
Osvezavajuci vocni miks  blago kiselkast, sto sam i ocekivala na osnovu kombinacije vocki koje se koriste za ovu aromu. Ocekivala sam da dominira ananas, sto bi bas odgovaralo, jer odavno trazim tecnost sa ananasom koja bi mi se dopala. Ovde najvise osecam ukus slatke pomorandze Tu slast, joj verovatno daje taj krem koji se nalazi u samoj aromi. Ono sto mi se dopada kod ove arome je, to sto nema pomalo taj vestacki uskus pomorandze, koje druge arome koje sam probala imaju.  Sve u semu, lepa osvezavajuca aroma koju bih mogla ceo dan da koristim po ovim vrelim letnjim danima ::sreckovic

egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... ;)  8)

Van mreže wajner

• Junior vaper
  • **
« Odgovor #31: Avgust 13, 2017, 05:19:50 posle podne »
METAL HEALTH
Fantastična aroma! U ovom trenutku, moj favorit iz Firebomb serije (zapravo, tek za nijansu je radije sipam u tank nego Attack, Blackout ili Destruction). Za razliku od Attack arome, ovde ne mogu da razlučim sastojke. Ne razaznajem ni jagodu, ni papaju, a kivi možda malo. Sve ovo se lepo uklopilo u sasvim poseban i nov, raskošan voćni ukus.

DANGER
Prijatna aroma, veoma zanimljiva i ukusna. Jedino mi nije baš legao tikvasti ukus dragon fruita. Voleo bih da je kupina ovde malo jača. Pomorandža se oseća na dašak.

Van mreže uketic-paric

• Senior vaper
« Odgovor #32: Avgust 15, 2017, 05:51:11 posle podne »
RECKLESS .Pošto sam kao četrdesetogodišnjak i dalje hebeno old skul,parim i dalje uglavnom isključivo duvanske arome.
Repertoar je isti godinama,Shade,Ry 4,Ry4 double ,SCamel.
Vrlo retko probam nešto novo,i kad probam obično se brzo smorim i bežim "kući" tjst vraćam se na ove 4arome.
Tečnost sam napravio u Diy varijanti sa 5% arome ,(ne gotovim jako dozirane)na bazi 50-50 ,9mg.Odležala 3nedelje(otprilike).

Ovo bi mogao biti recimo fini S camel presvučen oblandom od lešnika,u prvom tanku sam i osećao fine vanla-amareto keksiće  što mi se jako dopalo na prvu loptu.Aroma je za mene jako dobra,blagi lešnik krem i vanila dominiraju u prvom planu,ispod toga postolje od S Camela.
A sve jako lepo izbalansirano i nije prejako,jer nisam ljubitelj jakih i napadnih aroma .
Ova aroma će mi sigurno posle više godina ući u svakodnevnu rotaciju sa gore pomenutim.Odlično zaista!
Testirano na Kajfunu Lite,otpor 1.3 om,snaga 14w.

Послато са XT1650 уз помоћ Тапатока
« Poslednja izmena: Avgust 15, 2017, 06:17:53 posle podne uketic-paric »

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #33: Avgust 15, 2017, 11:08:06 posle podne »
Ako neko nije ispratio, na ovoj temi će @Betrayer okačiti svoje recenzije svih aroma iz Firebomb serije: http://forum.inhalika.com/index.php?topic=1058

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #34: Avgust 26, 2017, 12:00:32 pre podne »
Do sada sam u DIY verziji probao Vertigo i Danger, jer njih nemamo kao gotove tečnosti. Obe sam po preporuci dozirao 10%, baza je nekih 80% VG.
Obe tečnosti su ispale sasvim ok. Iako se priča da su ok već posle 2-3 dana, meni je prvih par dana ukus bio tanak. Tek nakon 10-ak dana se aroma upotpunila. Možda ovo ima veze sa bazom tj mnogo VG-a, ali nisam u mogućnosti da probam drugačije.

Sledeći za probu će biti Code Red, koji mi već nekoliko korisnika opasno hvali.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.