Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Arome za e-cigarete / Odg: DIY recepti za Arome i Tecnosti
« Poslednja poruka Iva poslato danas u 02:51:04 pre podne »
Da li sam ja dala nekom recept od Gorkog za jednu divnu duvansku tecnost iz 3 dela , mozda cetiri .
Nikako ga ne mogu naci , zagubila sam ga a sve mislim da sam ga nekom napisala
Bas mi zapelo da je napravim
 :glavauzid :(
Zove se Istambul
2
Elektronske cigarete i zdravlje / Odg: Peticije
« Poslednja poruka tomican poslato Septembar 23, 2017, 09:33:50 posle podne »
I ja stavio palac i krstić, valjda se i to priznaje.
3
Elektronske cigarete i zdravlje / Odg: Prestanak vape-a
« Poslednja poruka GoranV poslato Septembar 23, 2017, 06:45:32 posle podne »
Ja i dalje zapalim u proseku oko 3 cigarete dnevno. Tako vec godinama unazad. Za mene je ta kolicina na nivou znemarljivosti. Jos jako davno sam citao da do 5 cigareta dnevno nije problem jer telo moze tu kolicinu bez problema da neutralise. Ali naravno da ne mozes da ostanes na toj kolicini ako nemas neku zamenu za to. Prvo sam zadao sebi zadatak kad sam krenuo da parim da spustim na 10 cigareta dnevno. Uspeo sam to posle 6 nedelja. Zatim sam zadao drugi zadatak, spustiti na tih 5 cigareta. Za to mi je trebalo jos oko 3 meseca (duplo). I tu sam bio zadovoljan, bolje sam se osecao. Posle se i to jos malo smanjilo na 3 cigarete koje po pravilu popusim posle klope. Mogu i bez te 3 cigarete ali mi nesto iznutra govori da je bolje (sigurnije) da nastavim tako. Ima tu jedna zanimljiva psiholoska stvar, a to je da ja sada kontrolisem nju a ne ona mene. Npr kad zderemo rakiju drustvo mi stalno nudi cigarete... Ja uzmem jednu i popusim a oni pobedonosno likuju. Nastavljaju da mi nude i da me nagovaraju ali ja ih sa opustenim smeskom  :ko-ja-nee  :-) odbijam. Sutradan njih, posle tog rakijanja obicno boli glava a ja se smeskam  ::namig
4
Inhalika Caffee / Odg: Nagradne igre
« Poslednja poruka Robert poslato Septembar 22, 2017, 04:19:36 posle podne »
5
Elektronske cigarete i zdravlje / Odg: Večita dilema: M2L ili D2L?
« Poslednja poruka goricilo poslato Septembar 19, 2017, 09:00:43 posle podne »
mislim da dl sluzi da se pravi vazan a ml je pravi ugodjaj bivsih analognih koje su zlo koje sam ostavio pre dve godine,zahvaljujuci citanjem raznih srpskih foruma.
6
Elektronske cigarete i zdravlje / Odg: Peticije
« Poslednja poruka goricilo poslato Septembar 19, 2017, 08:49:05 posle podne »
potpisao
7
Problemi i pitanja / Odg: Potrebna pomoc
« Poslednja poruka dding poslato Septembar 19, 2017, 06:48:41 posle podne »
Update za slučaj da se još nekome desi što i meni. Evo ima već skoro dva meseca kako koristim isključivo el cigare, čak sam i potrošnju malo povecao, posle nekog vremena sam opet osetio sitne nelagodnosti i našao sam sta mi ne prija. U mom slučaju su duvanske arome,vockice i mixevi voća mi ne smetaju ni malo,samo kad pomirisem duvansku iz bočice boli glava(pario sam shade),evo već mesec dana uživam u vockicama.

Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk

8
Prodajna mesta / Inhalika General Store, Lazarevac
« Poslednja poruka Inhalika poslato Septembar 19, 2017, 01:32:26 pre podne »
Poštovani prijatelji,
Sa radošću Vas obaveštavamo da je od četvrtka, 14.09. sa radom počeo naš novi maloprodajni objekat u Lazarevcu.

Nalazimo se u okviru TC Stop Shop, ulica Železnička bb.
Radno vreme je svaki dan 10:00-22:00.

U prijatnom ambijentu možete pronaći najkvalitetnije proizvode iz našeg asortimana elektronskih cigareta i tečnosti, kao i artikle iz našeg General Store asortimana:

- opremu za mobilne telefone (maskice, futrole, punjači, adapteri, slušalice...)

- opremu za PC (slušalice, tastature, USB memorije, miševe...)

- gift program (Zippo, Swarovski nakit...)

Za više detalja posetite stranicu: Inhalika GS Lazarevac

Objekat još uvek nije u potpunosti sređen po našim željama, više slika i detalja očekujte u danima pred nama.

Nadamo se dugom i kvalitetnom druženju,

Vaša Inhalika
9
Prodajna mesta / Odg: Inhalika 3, Beograd - TC Merkur Karaburma
« Poslednja poruka Inhalika poslato Septembar 19, 2017, 01:27:27 pre podne »
Propustili smo ovde da napomenemo, ovaj objekat je zatvoren pre nekoliko meseci.

Hvala svim našim korisnicima sa Karaburme i okoline na interesantnoj i kvalitetnoj saradnji. Naš najbliži lokal je u TC Aviv Park Zvezdara, nadamo se da ćemo se ubuduće družiti bez ovakvih smetnji  :-))
10
Uputstva, recenzije i tutorijali / Odg: KTS FireBomb arome
« Poslednja poruka Betrayer poslato Septembar 18, 2017, 10:13:04 posle podne »
2. Deo - duvanske arome, komada 6 :)

Stranice: [1] 2 3 ... 10