Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Modeli koji nisu deo naše ponude / Odg: Sve o Kayfunu: modeli, setap, poručivanje
« Poslednja poruka Paun poslato Maj 19, 2018, 01:53:00 posle podne »
Ja sam već poručio i  gumice su stigle. :-))

Gumice mi deluju vrlo kvalitetne a vreme će pokazati da li sam bio u pravu.Jedva čekam da probam kako će raditi Prajm sa ovim novim gumicama,tj.da li će propuštati prilikom punjenja.Jedini problem je što trenutno nije bilo gumice 8x1mm, koja je za moje potrebe vrlo bitna.

Послато са SM-G900FD уз помоћ Тапатока

2
Modeli koji nisu deo naše ponude / Odg: Sve o Kayfunu: modeli, setap, poručivanje
« Poslednja poruka Shaka Zuluf poslato Maj 19, 2018, 01:31:20 posle podne »
Moram i ja da poručim neke gumice, nešto kao rezervu a nešto da probam oživeti neke posrnule atomizere :)
3
« Poslednja poruka chikavili poslato Maj 18, 2018, 12:09:45 pre podne »
Korisna informacija. Hvala :)

Sent from my iPad using Tapatalk
4
« Poslednja poruka Paun poslato Maj 18, 2018, 12:09:29 pre podne »
Odličan sajt za nabavku svih veličina O-ringova.@bozo,hvala za info :sm_bravo
5
« Poslednja poruka bozo poslato Maj 17, 2018, 11:50:34 posle podne »
Ok, ako bude problema, tu sam, nije mi nikakvo cimanje.  :-)
Evo link domaće prodavnice sa veoma kvalitetnim gumicama, čisto ako vam zatreba, može da se naručuje na komad.

http://www.polilasshop.com/index.php?route=product/category&path=3_106

6
« Poslednja poruka chikavili poslato Maj 17, 2018, 11:47:14 posle podne »
Hvala @bozo na lepom gestu, ali mislim da nema potrebe da se cimas zbog toga. Ova zasad radi posao, ali cu se svakako snaci za nove odgovarajuce gumice :)

Inace, narucio sam tank i chimney za 4ml

Sent from my iPad using Tapatalk
7
« Poslednja poruka bozo poslato Maj 17, 2018, 11:39:34 posle podne »
@chikavili
Mogu da ti pošaljem kvalitetnu gumicu u preporučenom pismu, samo pusti podatke u pp.  Konkretno, ta je 8 x 1mm a poslaću ti usput i tu donju od 11x1mm. Te dve su pod najvećim opterećenjem.
8
Arome za e-cigarete / Odg: KTS DIY Nostalgy arome
« Poslednja poruka hertz poslato Maj 17, 2018, 09:54:07 posle podne »
Hvala na savetu ali mislim da sam je dozirao i 2% ne bih mogao da je parim. Nije mi ni ukus što sam očekivao,ono kao duvanska,nego neka suva parajuća aroma koja me onako baš podseća na hemudžu neku tešku. Ovako sam dobio malo od dromedary neki šmek i gustinu pare,proći će to. Hvala još jednom.
9
« Poslednja poruka doppler poslato Maj 17, 2018, 09:28:06 posle podne »
Mislim da bi bolje prošao da si još razblažio Real (sa 5 % na 3% arome recimo). E sad, ako nisi imao čime da je razblažiš, onda daj šta daš, ali za nauk:
ja uvek smutim bazu na 5-6% nikotina, i uvek imam bar 3 deci te baze u šteku, za razblaživanje.
10
« Poslednja poruka hertz poslato Maj 17, 2018, 08:10:52 posle podne »
Dobar dan vajperi! Da se javim u vezi arome Real Tobacco. Gore sam napisao koji sam odnos i čega smućkao,steping oko 3 nedelje i aroma je opasno jaka,opora...ma zavrtelo mi se u glavi. Ne može sama da se pari nikako,bar u mom slučaju. Pomešao sam je sa dromedary (inawera aroma) pošto mi je ona slaba pa ni nju ne mogu ceo dan da parim. Aroma je i dalje jaka ali je guram kroz ego one ati na poslu i mislim da ću je popariti. Na kfv5 i tf gt lll mi je i taj mix prejak. Odnos mixa mi je 60ml dromedary i 50ml real tobacco. Opasno razmišljam da definitivno pređem na voćkice,njih sam sve popario sa uživanjem. Evo mog iskustva sa real tobacco pa možda nekom pomogne  :-)
Stranice: [1] 2 3 ... 10