Autor Tema: Joyetech eVic AIO VT kit  (Pročitano 5247 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: Joyetech eVic AIO VT kit
« Odgovor #45: Septembar 27, 2017, 12:17:52 pre podne »
Ne bacaj te glave, nije do njih.

Odakle si? Imaš li neki normalan atomizer sa 520 navojem, koji radi?
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže MirkoT

• Novajlija
  • *
« Odgovor #46: Septembar 27, 2017, 12:43:27 pre podne »
Iz Sapca sam.

Ne bacam glave. Pretpostavio sam da nije do njih.

A to mi i jeste problem, sto nemam nikakav atomizer, pa da isprobam sa adapterom da li ce raditi. Htedoh da narucim Cubis pro, al sam uzeo bateriju, jbg. Sad nista dok ne prodje plata ;) Mada me sad cima da narucim njega, a da bude ista situacija i sa adapterom.

Ne znam da li je dobro sto do sada nije bilo ovih slucajeva, ili je lose :D

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #47: Septembar 27, 2017, 02:03:58 pre podne »
Poznaješ li ijednog vapera u Šapcu? Čisto da staviš adapter iz kompleta pa da na čas našrafiš njegov atomizer, vidiš da li će izbacivati sličnu poruku.

Znam za jedan slučaj u kojem je baza glave pravila problem, naizgled je bila ok ali glave su na njoj prvo brljavile pa posle uopšte nisu radile - ali se ne sećam da li je prikazivalo da nema atomizera ili kao kod tebe Atomizer Short.

Van mreže MirkoT

• Novajlija
  • *
« Odgovor #48: Septembar 27, 2017, 07:19:18 pre podne »
Znam samo jednog koji može biti od pomoći, pa ću popodne pravo tamo. Svi ostali su slabi neki vaperi. Trebalo bi neki klub da se napravi i ovde :D

Pade mi na pamet ideja, al već sam na poslu, pa ne mogu da testiram odmah.
Da li bi moglo da iskoristim 510-RBA adapter? Imam RBA bazu od eGripa, navrnem i vidim hoće li raditi? Ili nije pametno?

Kod mene prikazuje "No atomizer found" dok ga ne zavrnem fino. Tek kad ga stegnem malo više (više nego što sam ga do sada zavrtao, dok sam normalno koristio) pisaće "Atomizer short".

A bazu sam gledao i pitam se šta na njoj ima da može da ne valja :D Imaju li one opšte posebno da se kupe?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #49: Septembar 27, 2017, 11:49:35 pre podne »
Nema da se kupi, ali ima da se nabavi :) Možeš sa tim 510 adapterom da odradiš, poslužiće. Ajd pa javljaj.

Van mreže MirkoT

• Novajlija
  • *
« Odgovor #50: Septembar 27, 2017, 03:59:42 posle podne »
Jok.. i dalje pokazuje Atomizer Short, sa adapterom 510. Na nekoj staroj eGo bateriji radi kako treba, tako da je adapter dobar i RBA baza je dobra.

Odradio sam update firmware-a danas (negde procitah da moze da resi problem), ali nista.

Htedoh da otvorim, da pogledam da li slucajno nije neka zica olabavljena, al ne mogu da izvadim metalni prsten sa gornje strane.

Treca paklica cigara.. :pusac2 :D

Van mreže MirkoT

• Novajlija
  • *
« Odgovor #51: Oktobar 10, 2017, 08:23:24 pre podne »
Čisto update, za ljude koji možda nekada budu imali slično iskustvo, ali nadam se da neće.
Tečnost ili kondenz (isto đavo?:)) je došla do elektronike ispod tanka i napravila belaj. Očigledno nisam čistio redovno.

Hvala svima iz Inhalike na svemu.  :alal_vera

PS.
Zaboravih da napomenem ovo, što se desilo pre ove peripetije sa "Atomizer short" porukom.
Ako čujete tiho kliktanje u eVicu, ne bacajte bateriju. Najmanje što vam treba je da bacite bateriju, pa kupite novu, pa opet čujete kliktanje, i onda tek googlate i skontate da je to normalna stvar  :ko-ja-nee :-))

Van mreže Tea

• Novajlija
  • *
« Odgovor #52: Mart 08, 2018, 09:14:40 posle podne »
Koristim Joyetech eVic AIO VT vec nekih mjesec dana, i bila sam jako zadovoljna dok juče nije potpuno poludio. Bio je na 0.5 om i 20 W, i odjednom krece ničim izazvano da ga vrti do 75! i tu ostaje zaglavljeno. Ne može da se smanji, ne može ni da se ugasi, uopšteno -- ne reaguje ni na jednu komandu.

Ne shvatam o čemu se radi. Ima neko iskustva?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #53: Mart 08, 2018, 09:21:06 posle podne »
To je na žalost poznat problem sa VT-om, ušla je tečnost u elektroniku i napravila belaj. Najverovatnije je geknuo, nema spasa

Van mreže Tea

• Novajlija
  • *
« Odgovor #54: Mart 08, 2018, 09:36:41 posle podne »
znači, da se pozdravim s njim?

Nema preporuka, za slične performanse, a da mogu da računam da neće da rikne u najkraćem mogućem roku? nešto da je poznato kao dugovječno?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #55: Mart 08, 2018, 10:24:31 posle podne »
Vrlo je verovatno da mu nema spasa. Odnesi čim pre u neki elektro servis, može i neki dobar servis za mobilne, da mu očiste kontakte. Ako nisu trajno propali kontakti, možda i mogu da ga srede.
Na tom modelu je pozicija tanka glupavo rešena, pa je on iznad kontakta tj rupe na kutiji elektronike. Kroz tu rupu prođe kondenz ili tečnost i napravi belaj. Treba svaki dan izvaditi tank iz ležišta i nabrzaka prebrisati.

Od dokazano dugovečnih modova tu su Evic VTC Mini (ili VTwo Mini) i Eleaf iStick Pico. Na žalost, oba su na kraju svog proizvodnog veka pa ih je sve teže naći. Tvoj eVic AIO je u stvari mod + Cubis atomizer, što znači da bi sa bilo kojim od ovih modova i Cubis Pro atomizerom dobila isti ukus kao što sada imaš.

Naravno, uvek možeš da uzmeš GeekVape Aegis mod jer je BUKVALNO neuništiv, ali su mu i gabariti onako baš primetni  ^-^
« Poslednja izmena: Mart 08, 2018, 10:26:05 posle podne Shaka Zuluf »