Autor Tema: KTS FireBomb tečnosti  (Pročitano 1042 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
Odg: KTS FireBomb tečnosti
« Odgovor #15: Jun 09, 2017, 11:06:59 posle podne »
Čekam šta će @wagabundo da kaže, ipak on ima najduži staž sa KTS duvanskim tečnostima.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Na mreži drap

• Senior vaper
« Odgovor #16: Jun 10, 2017, 09:35:24 posle podne »
Tamo na prvoj slici od duvana ni traga ni glasa koliko ja vidim, sama "poljoprivreda" i kulinarstvo.  ^-^ O kakvim se to duvanima radi, neki originalni Tihomirovi miksevi, ili kao nesto H&S, TPA, necije prepakovane arome ?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #17: Jun 10, 2017, 09:50:03 posle podne »
Tihomir je nešto mućkao za nas, probao sam nabrzaka dva miksa i nisu mi se loše dojmili.

Van mreže UG22

• Novajlija
  • *
« Odgovor #18: Jul 14, 2017, 09:35:45 posle podne »
Oćel te bombe?  :sm_zbunjen

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #19: Jul 14, 2017, 09:45:50 posle podne »
Na carini su, od ponedeljka kreće prodaja.

Van mreže UG22

• Novajlija
  • *
« Odgovor #20: Jul 14, 2017, 09:53:04 posle podne »
Super. Vidim da je meni u prodavnici spreman ali prazan pa refresujem svaki dan  ^-^

Van mreže chikavili

• Vaper!
« Odgovor #21: Jul 20, 2017, 04:00:52 posle podne »
KTS FIREBOMB Destruction
Opis sa sajta:
Citat
- DESTRUCTION - duvan, karamela, Cheesecake (Graham Crust), kokos, vanila i jagoda.

Inhalika kaze:
Citat
DESTRUCTION
meni je ovo isto kao tecnost TURBO LOVER mozda sa malo duvanske ostrine (a mozda i tripujem), skoro da nema razlike u tecnostima. Mozda se vise oseca amarato i jabuka, nego u TURBO LOVER. Prihvatljivo za parenje

gos'n Wajner:
Citat
DESTRUCTION
Probana u radnji i WOW! Uopšte nisam imao nameru da uzimam duvanske arome, ali ovoj nisam odoleo (ako je uopšte duvanska). Ukus duvana je valjda tu negde, ali je bitno obogačen nekim lepim kokosom. Učinilo mi se kao magična kombinacija i... sat-dva nakon mućkanja - naravno da još nije sazrela. Ipak, sasvim je parljiva. Onaj slatkasti kokos je već tu. Mljac! Možda i tvist nekog citrusa, ne mogu da definišem. Ako nisam prolupao od svih ovih novih ukusa, Destruction mi je apsolutni hit dana.

mojih 5 para:
Vrlo zanimljiv miks koji je tesko opisati. Zasto mi je tesko opisati - zato sto mi u razlicitim situacijama ima totalno razlicit akcenat.
Na prvo probanje u prodavnici sam osetio kokos, malo karamele i jos nesto neodredjeno (mozda cheesecake?) jedva u pozadini. A jutros kada sam sipao kod kuce, pomislio sam da sam dobio pogresnu tecnost - ni slicna. Osetio sam jagodu i vanilu i pomalo cheesecake negde tamo. Posle dorucka, sam ponovo dobio nesto slicno onom pri prvoj probi, s' tim sto je i ukus jagode pomalo izvirivao ovog puta... a posle kafe opet neki skroz treci trip...  :pardon
U svakom slucaju mislim da je jasno da utisak o ovoj aromi jako zavisi od toga sta ste neposredno pre toga imali u ustima. Desavalo mi se to i ranije sa nekim aromama, u smislu da slabije ili jace osetim neku aromu neposredno nakon klope, kafe, soka, vode... ali nikada ovako drasticne razlike.
Meni se svidja, gotivna mi je za zasladiti se povremeno, a i to sto tesko moze da dosadi ako se stalno menja :)

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #22: Jul 20, 2017, 05:16:57 posle podne »
Mala ispravka, drugi po redu opis nije Inhalikin, nego ga je dao @wagabundo ;)

Van mreže Betrayer

• Senior vaper
« Odgovor #23: Jul 20, 2017, 10:07:35 posle podne »
Nuclear - fino izblansirano i pravi izbor čokolade koja je inače jako nezahvalna aroma, a i nema baš verodostojne arome iste.
Čokolada, vrlo malo vuče na kakao (ali ništa strašno) i fini krem od vanille. Pri udahu čokolada i krem, pri izdahu više se oseća vanila i dolazi slatkoća do izražaja. Jedna od boljih koje sam probao ili pravio sam.

Destruction - Na prvu, duvan sa kokosom. Duvan u smislu srednje jaki duvan. Ne lagani kao npr. s' camel, ne tamni kao npr. perique black.
Kokos inače nešto i ne ljubim niti ga parim, ali je fino doziran za moj ukus i na moje inznenađenje, baš mi je legao. Graham crust dodaje oštrinu duvanu, jagodu ne osećam uopšte, a vanilu i karamelu (fala bogu pošto baš ne volim karamelu) osećam kao krem.
Kao što se da zaključiti, sa opisima aroma "stojim" katastrofalno, ali: fini, oštro-blago-kremasti duvan sa kokosom. :kreza: Preporuka!

SOS - Ovu tečnost moram još da testiram jer me ljuti. :D Jako teška, a opet zanimljiva. Pa onda opet teška i tako u krug. Med je "bogato" doziran i skoro pa dominira u odnosu na duvan. Pogotovo u vazduhu. Kada neko pari, a vi, da izvinite, mirišete sa strane: med, med i samo med. Vrlo zanimljiva i teška duvanska tečnost koju moram još da testiram da bih rekao nešto pametnije. Ko voli da eksperimentiše i ko voli teške tečnosti, obavezno probati.

P.S. Sve testirano m2l.

Van mreže Reyhan

• Novajlija
  • *
« Odgovor #24: Avgust 12, 2017, 11:11:46 pre podne »
Ima li neko da je probao gotove tecnosti iz firebomb serije, zanimaju me ove duvanske dve ili tri koliko ih ima kakvi su utisci?

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
« Odgovor #25: Avgust 12, 2017, 11:38:48 pre podne »
Pročitaj temu pre nego postaviš pitanje, u postu bukvalno iznad tvog su opisane dve duvanske tečnosti iz ove serije.