Autor Tema: KTS DIY arome  (Pročitano 4893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže GoranV

• Junior vaper
  • **
Odg: KTS DIY arome
« Odgovor #75: Novembar 15, 2017, 09:00:49 pre podne »
Radi se o KTS St Wild (Wild Strawberry) - fabricka gotova tecnost.
Hoce li biti toga i kao arome u ponudi?
Vidim da ima dosta ponude sa aromom jagode, od ciste jegode pa do raznih mikseva u kojima je i jagoda...
Sta bi od toga bilo najslicnije sa St Wild?
Ili bar da ima bilo kakve slicnosti, i najmanje?

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #76: Decembar 11, 2017, 08:44:10 posle podne »
Sad vidim da sam prevideo ovo pitanje  :glavauzid Aroma Wild Strawberry za sada neće biti u ponudi.

Ono što mogu da najavim već oko nove godine, dok čekamo novu kolekciju mikseva iz Tihomirove kolekcije, je da ćemo u ponudu ubaciti 4 nove duvanske tečnosti i 5-6 duvanskih aroma ::namig

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #77: Decembar 31, 2017, 12:16:08 pre podne »
Kao što sam i obećao, 7 novih duvanskih aroma u našoj ponudi:

- MB Blend
- Tobacco Light
- Camell
- Dun-Hill
- Virginia
- Golden Virginia
- 555

Na slici je samo 6, za slikanje nisam uspeo da nađem golden Virginiu  ^-^

Tečnosti proizvodi Juice Factory iz Australije, reakcije korisnika su više nego dobre. Podelite sa nama Vaše impresije, kako bismo pravilno opisali i odredili doziranje za svaku od ovih tečnosti.

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #78: Januar 28, 2018, 06:37:11 posle podne »
Probao sam ovaj Dun-Hill... Mućnuo sam ga na 5% (60-40 VG-PG) jer je preporučeno 3-7%. Prvu preuranjenu probu sam napravio posle 5 dana i ukus je bio toliko oštar i jak da sam momentalno prepolovio doziranje. Posle skoro mesec dana zrenja, danas ga parim na 2,5%  i glavna duvanska nota mi je i dalje jaka, ali daleko prijatnija nego prilikom prve probe.

Ovo je klasična duvanska aroma bez ikakvih dodataka. Podseća me na neki Tobacco koji sam pario odavno i više se ne sećam ko je bio proizvodjač. Dužim zrenjem se pojavila i neka slatka nota neutralnog ukusa. Ta umerena slatkoća je znatno ublažila onu oporost i oštrinu iz preuranjene probe.

Sve u svemu, dobra aroma. S obzirom da sam uglavnom na voćkicama i raznim miksevima, dobro mi dodje kad se uželim izrazito duvanskog ukusa. U ovom trenutku mi se čini da bi doziranje trebalo da se kreće negde oko 2%.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #79: Januar 28, 2018, 06:40:45 posle podne »
To je prosto nemoguće  :ignorisi  Mrsomudi na ecs su na daljinu zaključili da su te arome razblažene, kako sad 2%  :pardon
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže wajner

• Senior vaper
« Odgovor #80: Januar 28, 2018, 07:02:57 posle podne »
Ukusi su različiti, reče mačka i nastavi lizati sopstvenu stražnjicu.  :-))
...ali za mrsomude si u pravu. Previše mrse napamet. 

Moje iskustvo i sasvim subjektivni utisak je da su na Inhalika web shopu preporučena doziranja prejaka. Ovo se odnosi na sve KTS arome (osim gothic serije) koje sam probao. Možda su preporuke okej za shake & vape, ali kad se tečnost pušta da sazri kako dolikuje, doziranje treba da je mnogo blaže.

Van mreže Shaka Zuluf

• Hroničar svakodnevnice
  • ‘To Start Press Any Key'. Where's the ANY key?
« Odgovor #81: Januar 28, 2018, 11:57:56 posle podne »
Jesu malo jače, dovoljno je pročitati komentare koje korisnici pišu ili ih slušati uživo par dana pa bi bilo jasnije zašto je tako.
U suštini - ko zna da pravi tečnosti on će sutra znati i da razblaži tečnost koja mu je prejaka. Ogroman procenat korisnika ne zna dovoljno o tome, neće da čeka da tečnost sazri i što je najgore - ne žele ni da nauče, nego je varijanta daj da to probam.
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Van mreže lajozza072

• Senior vaper
« Odgovor #82: Januar 29, 2018, 12:22:30 pre podne »
Neznam ljudi šta da vam kažem osim da koristim paralelno dve različite tečnosti e sad po pitanju doziranja pravim
-Vanila Cust... 5% u bazi sa VG 70 %,
-Bavarian Cr...  4% u istoj bazi

Dok sam kiristio bazu 50:50 VG / PG tada sam šibao sve za procenat manje.

Isti slučaj je i sa inhalikinim ukusima

E sad mogu da kažem da je @iva potpuno u pravu bila kada je nazvala bavarian "kao margarin u sve se meša" sečem sa njim i vanilu i cuban supr... i jednostavno obogaćuje mi tečnosti i od tada kako ga miksujem tečnosti me podsećaju na HG tečnosti koje sam nekada koristio nekako "bogatije su mi "

Po pitanju zrenja sada kada umiksam tečnosti 2-3 dana ih držim na temp.oko 25-30 °C i posle toga stoje na sobnoj tempereturi- u principu imam utisak da mi  kts sazri za nekih 10-12 dana a tečn.inhalika ipak treba da odleže 21.dan. i tada je sa svim druga priča

p.s. moraću da probam @jasmininu preporuku sa onim "candy"-jem da vidim kako on obogaćuje ukuse ali tek kada stignem i kada nahranim živce sa ovim vazduhom na 2000 mNv

Nebrinite udaviću vas obećavam danas sam tek doputovao

Poslato sa mog "Huawei mate 10 lite-fableta:))"
« Poslednja izmena: Januar 29, 2018, 12:24:56 pre podne lajozza072 »
😎