Autor Tema: Joyetech CUBIS 2 atomizer  (Pročitano 1949 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži jasmina

• Vaper!
Odg: Joyetech CUBIS 2 atomizer
« Odgovor #30: Februar 06, 2018, 11:07:52 posle podne »
Sveto slatko si ne nasmejao.

A sad jos par reci sa moje strane o ovom malisanu.

Posle duzeg vremena koriscenja Cubisa 2 mogu da kazem da me je ovaj malisa bas prijatno iznenadio. Koristim samo 0.6 glave i to trenutno proc-bfl (one debeljuskaste) posto trenutno nema kod Inhalike onih tanjih. :rofl

Poslednje 3 nedelje na smenu sam koristila Cubis2, Siren i Huster. Obicno sam u opticaju imala vise atija koje istovremeno koristim ali sam htela nesto da testiram tako da sam samo njih koristila na smenu u toku dana. Mislila sam da cu kao i druge Cubise, da i ovaj Cubis 2 povremeno koristim i onda kad vise ne osecam aromu da ga odlozim da prodje nekoliko dana pa ponovo da ga koristim. Medjutim, kod ovog malisana aroma se bas lepo oseca. U njemu koristim gotovu tecnost KTS Firebomb ELECTRIFIED, koja je jedna prilicno jaka aroma. Radi poredjenja, probala sam istu aromu u EgoOne atiju i na moje veliko iznenadjenje u malenom Cubisu 2 aroma je jace izrazena.

Jedina mana ovog atija je sto morate sa sobom poneti i flasicu tecnosti za dopunjavate zbog prilicno male zapremine koju ima kada stavite ovu Bfl glavu. Cak mi se cini da ova glava radi bolje od glave koja stize u pakovanju (Proc-bf 0.6).

Najbolje je sto ne moram da se bavim sredjivanjem grejaca, vec kad vise ne radi kako treba, uzmem novu glavu i namontiram. Glave bas dugo traju.  Postala sam malo lenja za pravljenje i odrzavanje sosptvenih grejaca.  :pardon

Moram samo da naglasim da je ovo samo moje zapazanje vezano za ovaj ati. Desavalo se da ati koji meni odgovara, masi drugih vapera ne odgovara, kao naprimer Kaya 5 mini koju ja obozavam.  ::sreckovic

Ps. dok sam citala sta napisah videh da prodje 6 godina. Ala vreme leti.....
« Poslednja izmena: Februar 06, 2018, 11:09:40 posle podne jasmina »
egoC, eCab moje prve cigarete... svašta nešto još.... od 24.1.2012.;)  8)

Van mreže Nupsy

• Novajlija
  • *
« Odgovor #31: Avgust 04, 2018, 04:03:56 posle podne »
jel ima neko iskustva sa ovim? dal da uzmem ovo za VTC mini, ili mozda uzeti ovaj Joyetech CUBIS PRO?

Van mreže Inhalika

• Administrator
  • Stara garda
  • www.inhalika.com
« Odgovor #32: Avgust 05, 2018, 10:41:04 posle podne »
Pre nego otvoriš temu, proveri da li već postoji neka koja odgovara tvom pitanju. Konkretno za Cubis 2 postoji, tema, možeš videti neka iskustva u prethodnim postovima.