Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Inhalika i Vi / Odg: Novo u našoj ponudi!
« Poslednja poruka bozo poslato Februar 23, 2018, 10:58:02 posle podne »
Opet dosta interesantnih noviteta u Inhalici.
Zanima me ova AngoRabbit Vape Cotton organska vata, u čemu je razlika između Combed (češljane) i Organic?
Koja je preporuka za manje snage i M2L povlačenje?

Pronašao sam upravo odgovor u napomenama na sajtu prodavnice:

"Combed je vata koja se dodatno tretira češljanjem i tako joj se poboljša struktura, jer se kratka i zamršena vlakna izbace. Po pravilu, Combed vata je dugotrajnija i izdržljivija od obične."
2
Modeli koji nisu deo naše ponude / Odg: Sve o Kayfunu: modeli, setap, poručivanje
« Poslednja poruka Shaka Zuluf poslato Februar 17, 2018, 10:03:27 pre podne »
Hvala ;) nije to realno neki veliki posao, a znaš kako kažu: dokon pop i jariće krsti  :rofl
3
Start kompleti / Odg: Joyetech Exceed e-cigareta
« Poslednja poruka Paun poslato Februar 16, 2018, 05:02:15 posle podne »
 Da,inzvanredan mališa sa kojim sam ovih dana preveo još jednog pušača u vapere.

Vrlo prijatno sam iznenađen njegovim radom a pri tom nema nikakvih komplikacija,samo sipaj i vozi.Odmah smo napravili bekap sa par MTL grejača i rezervnom baterijom a za početak 30ml duvanske tečnosti  KTS Parlament.
 U pitanju je moja sestra koju već duže vreme navodim na vajp a sada je prezadovoljna i kaže da je trebala pre da se odluči  :plus1
4
Modeli koji nisu deo naše ponude / Odg: Sve o Kayfunu: modeli, setap, poručivanje
« Poslednja poruka Paun poslato Februar 16, 2018, 04:31:39 posle podne »
 Moja zahvalnost  nije bila usmerena toliko ka samom setapu koliko ka tvojoj spremnosti da, u svako doba dana i noći, priskočiš u pomoć.Malo je onih koji bi i u normalnije vreme rastavili setap,slikali i poslali detaljno objašnjenje.Neke stvari jednostavno treba poštovati.

Što se tiče setapa,moram reći da dobro radi a naravno, uvek ćemo tražiti nešto bolje  ::namig
5
« Poslednja poruka Shaka Zuluf poslato Februar 14, 2018, 02:18:49 pre podne »
Ma nema na čemu, nadam se da si ubo dobitnu kombinaciju i osetio boljitak sa drugim setapom. Ako ne, tražimo dalje ;)
6
« Poslednja poruka Paun poslato Februar 13, 2018, 10:27:48 posle podne »
 EDIT:Navedeni otpor koji mi je bio sumnjiv od početka ,je ubrzo ispravljen i dobio sam regularan otpor 1.04.Prilkom sabijanja namotaja sam slepio prva dva namotaja.Sada je sve na svom mestu i vreme je za uživanciju  :pusac1

@Shaka Hvala još jednom na savetu :doubleup
7
Korišćenje i održavanje e-cigarete / Odg: Shema podesavanja VOLTI & WATI vs OHM
« Poslednja poruka hertz poslato Februar 13, 2018, 07:47:15 pre podne »
Ok Shaka. Radi mi ovo posao skroz. Malo sam znatiželjan ali nije mi neophodno. Hvala još jednom.
8
« Poslednja poruka Shaka Zuluf poslato Februar 12, 2018, 10:54:30 posle podne »
Ne čačkaj ništa, to što koristiš je super sve dok te drži podalje od duvana.
Odnos vati i volti je bio aktuelan u vreme kada se na podesivim baterijama prelazilo sa VV podešavanja na podešavanje snage (VW). Sada je VW standard i prema tome se merimo, napon ti nije primarna briga osim ako si ekstremni korisnik na nekim preteranim performansama.
9
« Poslednja poruka hertz poslato Februar 12, 2018, 09:55:35 posle podne »
Dobro veče vajperi! Čitam ovo što je @Iva napisala ali nisam skontao gde može da se pogleda šema watti,ampera i ohma? Ja koristim mod u VW režimu,pravim grejače oko 1 ohm i parim na 13 do 15 watti. Ne znam da li je to ispravno i do čega zavisi. Imam mogućnost režima TC ali nisam ništa konkretno našao. Voleo bih da probam i to ali ne znam koja žica,koja temperatura...ne znam ništa od toga. Pročitao sam teks koji je @Shaka napisao o TC ali i dalje ne kontam šta i kako. Ako neko iz iskustva zna nešto o tome bilo bi lepo da podeli samnom. Imam primo mini mod i tayfun gt3 atomizer. Hvala!
10
« Poslednja poruka Paun poslato Februar 12, 2018, 12:19:14 pre podne »
Ovako je to bilo kod mene

Sada sam premotao po tvojoj recepturi KA1 0,32 ,5 namotaja oko 2,5mm.Jedino nije naglašeno pa sam stavio sabijene namotaje.Dobijeni otpor 0,93ohm na 11-12w.Koliko vidim radiće to lepo samo dok legne malo setap.

U toku rada,pronašao sam i zašto curka tank.Jedna od gumica mi je malo oštećena.Voleo bi da neko od iskusnijih proba i moj prvobitni setap,čisto da uporedimo utiske.Setap je davao dobre rezultate pa trud neće biti uzaludan.
Stranice: [1] 2 3 ... 10